Aktualności

28
09.2022

Nabór do projektu realizowanego przez WTZ „Terapeutyczne obiadowanie”

OGŁOSZENIE

          Warsztat Terapii Zajęciowej w Rudniku nad Sanem, działający przy Caritas Diecezji Sandomierskiej rozpoczyna nabór do nowego projektu „Terapeutyczne obiadowanie”, w ramach którego osoby z niepełnosprawnościami, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej, będą przygotowywały i dostarczały pełnowartościowe, dwudaniowe obiady dla osób starszych.

          Odbiorcami posiłków będą osoby powyżej 60 roku życia, wymagające wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, które z powodu zaawansowanego wieku i chorób, problemów z poruszaniem się, nie są w stanie samodzielnie przygotować sobie ciepłych posiłków.

Osoba starsza nie ponosi żadnych kosztów związanych z korzystaniem z posiłków. Obiady będą dostarczane od poniedziałku do piątku,
w przeznaczonych do tego, zabezpieczających przed utratą ciepła opakowaniach.

Zainteresowanych skorzystaniem z oferty zapraszamy do Warsztatu Terapii Zajęciowej w Rudniku nad Sanem, przy ulicy Rzeszowskiej 35 ( Centrum Caritas) lub o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 15 649 45 30, 730 260 930, w godzinach od 7:00 do 15:00.

Jeśli w Państwa otoczeniu znajdują się osoby spełniające powyższe warunki zapraszamy do kontaktu do końca miesiąca września. Liczba osób, które mogą skorzystać ze wsparcia jest ograniczona.

PROJEKT PN „TERAPEUTYCZNE OBIADOWANIE”, realizowany jest przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej w partnerstwie z Podkarpacką Akademią Przedsiębiorczości Katarzyna Podraza w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 -2020, Działanie 4.1 Innowacje społeczne.

Skip to content