06.2023

Podziękowanie dla wolontariuszy za roczną współpracę

Caritas Diecezji Sandomierskiej – Centrum Caritas w Rudniku nad Sanem pragnie przekazać najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy stoją na straży pomagania.

Nie ma nic cenniejszego dla osoby chorej, cierpiącej, samotnej jak drugi człowiek, jego wsparcie, czas, uśmiech. Pomoc wolontariuszy jest bezcenna. Wrażliwość na potrzeby innych, otwarte serca, chęć działania, dzielenia się swoimi talentami, a przede wszystkim wolnym czasem. To właśnie dzięki takim postawom, Wolontariusze promują ideę pracy na rzecz innych osób, dzielenia się tym co dobre i zmieniają świat na lepsze.

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2022/2023 z naszym Centrum Caritas w Rudniku nad Sanem współpracowało
245 wolontariuszy. Cieszy nas tak ogromna liczba osób gotowych nieść pomoc drugiemu człowiekowi. Jesteśmy pewni, że wolontariat będzie się dalej tak pięknie rozwijał i powiększał swe kręgi o ludzi dobrej woli i wrażliwego serca
❤️❤️❤️

Centrum Caritas wyróżnia i serdecznie dziękuje Wolontariuszom, Opiekunom oraz Dyrekcji  z następujących szkół:

1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Przędzelu

2. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ulanowie

3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Rudniku nad Sanem

4. Publiczna Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Jeżowem Podgórzu

5. Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku

6. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Zarzeczu

7. Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Kopkach

8. Zespół Szkół im. gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem