Aktualności

24
06.2022

Podziękowanie za roczną współpracę Szkolnym Kołom Caritas

Koniec roku szkolnego oraz terapeutycznego to czas podziękowań i podsumowań. Zbliżające się wakacje, urlopy to czas wyczekiwanego odpoczynku ale również podsumowania rocznej pracy. Bardzo cieszymy się, że mamy przyjemność współpracować z tak wspaniałymi osobami, otwartymi na potrzebującego drugiego człowieka, niosącego bezinteresowną pomoc. Jako Centrum Caritas pragniemy wyróżnić i serdecznie podziękować Wolontariuszom, Opiekunom Szkolnych Kół Caritas oraz Dyrekcji  z następujących szkół:

1.    Publiczna Szkoła Podstawowa w Przędzelu

2.    Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ulanowie 

3.    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Rudniku nad Sanem

4.    Publiczna Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Jeżowem Podgórzu

5.    Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku

6.    Zespół Szkolno – Przedszkolny w Zarzeczu 

7.    Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Kopkach

8.    Zespół Szkół im. gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem 

Dziękując za Wasze zaangażowanie, życzymy wielu pięknych chwil w życiu zawodowym i prywatnym oraz wytrwania w niesieniu dobra. Jesteście bardzo wyjątkowymi ludźmi, którzy w sposób dojrzały postrzegają życie. W pełni rozumiecie sens i potrzebę Waszej misji społecznej, jaką jest wolontariat. Poświęcając swój wolny czas, dajecie potrzebującym cząstkę samego siebie, a to jest największy dar, którego nie można kupić w sklepie lub zamówić przez internet. Niech Wasze dalsze działania na polu wolontarystycznym dostarczają Wam jak najwięcej wewnętrznej satysfakcji, a radość tych, którym pomagacie niech motywuje Was do dalszego działania.

Dziękujemy ❤️❤️❤️

 

Pragniemy również podziękować Publicznej Szkole Podstawowej w Przędzelu oraz Zespołowi Szkolno – Przedszkolnemu w Ulanowie za udział w konkursie pt. „Paczka dla Ukrainy”, który został zorganizowany wśród Wolontariuszy w Szkolnych Kołach Caritas na terenie Diecezji Sandomierskiej. Gratulujemy pięknej postawy oraz zwycięstwa i nagrody w postaci bonów o wartości 500zł. ??

Poniżej fotorelacja z wręczenie nagrody 

Skip to content