Aktualności

05
01.2024

Relacja z koncertu kolędowego Krystyny i Wojtka Cugowskich

Przepiękny kolędowy koncert odbył się dla mieszkańców Rudnika nad Sanem i okolicznych miejscowości. W środę, 3 stycznia 2024 r., w kościele pod wezwaniem Trójcy Świętej w Rudniku nad Sanem wystąpili Krystyna i Wojtek Cugowscy. Koncert rozpoczął się o godzinie 17.30 a wszystkich zebranych powitali organizatorzy wydarzenia: proboszcz parafii ks. Stanisław Czachor oraz Dyrektor Centrum Caritas w Rudniku nad Sanem ks. Tomasz Szostek.

W świątyni wybrzmiały dźwięki tradycyjnych polskich kolęd oraz piosenek świątecznych. Niesamowita atmosfera koncertu sprawiła, że wszyscy zebrani przyłączyli się do wspólnego kolędowania. Państwo Cugowscy nawiązali wspaniały kontakt z uczestnikami koncertu. Po występach, dzięki otwartości i uprzejmości muzyków istniała możliwość autografu oraz pamiątkowego zdjęcia. Noworoczny koncert kolędowy bardzo spodobał się zebranym czego dowodem była owacja na stojąco oraz ogromne brawa publiczności.

Dziękujemy artystom za wspaniały występ, zbudowanie cudownego klimatu, otwartość i niesamowite wrażenia, które pozostaną z nami na długo.

Poniżej prezentujemy fotorelację z koncertu. Autorem zdjęć jest Pan Damian Ługowski – Studio Fotograficzne D.Łstudio w Rudniku nad Sanem.

Skip to content