06.2012

Spotkanie integracyjne

25.06.2012 r. przed zakończeniem roku warsztatowego 2011/2012 na terenie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rudniku nad Sanem odbyło się spotkanie integracyjne. Wśród zaproszonych gości znaleźli się podopieczni z Katolickiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Szczególnej Troski ,,Florian” ze Stalowej Woli oraz Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Janowa Lubelskiego. Dla wszystkich przybyłych osób została zorganizowana zabawa taneczna połączona z zabawami ruchowymi i śpiewem przy gitarze. Oprócz tego na gości czekało wiele atrakcji i niespodzianek m.in. gościnnie wystąpił amatorski teatr ,,Ni z gruszki ni z pietruszki”, który przedstawił bajkę ,,Czerwony Kapturek”, rozegrano mecz piłki nożnej, a także był zorganizowany poczęstunek (bigos, grill, ciasto).