Aktualności

04
01.2023

Świąteczne koncerty Magdy Steczkowskiej w Rudniku nad Sanem

4 stycznia 2023 roku w Centrum Caritas w Rudniku nad Sanem gościliśmy niezwykłych gości. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Magda Steczkowska ze swoim managerem oraz mężem w jednej osobie oraz Pan Adam Niedzielin-wybitny pianista. 

Pani Magda w Rudniku zagrała dwa koncerty. Jeden o godz. 11.30 dla podopiecznych i pracowników Centrum Caritas oraz dla Szkolnych Kół Caritas. Drugi o godz. 17.30 w kościele parafialnym pw. Trójcy Świętej dla wszystkich, którzy chcieli uczestniczyć w tym wydarzeniu oraz dla zaproszonych gości. Repertuar tego recitalu tworzyły najpiękniejsze kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne wykonywane przy akompaniamencie fortepianu. Podczas koncertów panowała bardzo miła, wręcz rodzinna atmosfera, ale także atmosfera wzruszenia i zachwytu. Pani Magda nawiązała wspaniały kontakt z publicznością. Koncertom towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd. Po występach istniała możliwość zakupu płyt z autografem oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Pani Magda oraz Panowie z obsługi technicznej w ramach podziękowań za wspaniałe koncerty, zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi Aniołami.

Udział w koncertach sprawił, że serca słuchaczy wypełniły się ciepłem i radością. Kolędowaniu towarzyszyło to co najważniejsze – tradycja, magia i emocje! Cały dzień to dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji. Bardzo dziękujemy Pani Magdalenie i Panu Adamowi za przekazanie nam tych emocji na koncertach oraz Panom z obsługi technicznej za stworzenie niesamowitej atmosfery przez zadbanie o oświetlenie i dźwięk. 

Po koncercie była możliwość wsparcia finansowego na dalsze leczenie Angeliki. Kwota w całości została przekazana Angelice. Dziękujemy z całego ❤️ za wsparcie ?

Zachęcamy do obserwowania naszej strony. Już wkrótce w zakładce GALERIA pojawi się obszerna fotorelacja z koncertów.

Skip to content