Aktualności

08
04.2020

Wdzięczni Medykom

MOŻESZ POMÓC I TY WSPIERAJĄC PROJEKT „WDZIĘCZNI MEDYKOM”

Projekt “Wdzięczni Medykom” jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane Caritas Polska przez szpitale i personel medyczny w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. Zakłada on interwencyjną zbiórkę pieniędzy na niezbędne wyposażenie placówek medycznych zaangażowanych w walkę z pandemią, w tym zakup m. in. respiratorów oraz środków ochrony osobistej dla medyków (m.in. maseczek, rękawic, fartuchów i przyłbic). Zbiórka skierowana jest zarówno do darczyńców indywidualnych, jak i podmiotów instytucjonalnych i biznesu.

Poniżej umieszczony jest link do strony, gdzie można wesprzeć projekt wpłacając dowolną kwotę, do czego gorąco zachęcamy:

#WdzięczniMedykom

 

„Ani koronawirus, ani żadne inne wyzwanie współczesności, nie zwalnia nas od solidarności i poczucia odpowiedzialności za tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Pracownicy systemu ochrony zdrowia w Polsce wymagają teraz od nas wszystkich dodatkowego wsparcia. Caritas apeluje o okazywanie troski i pomoc medykom w tych trudnych czasach. Nasza pomoc, gest, który niewiele nas kosztuje, dla nich będzie nieocenionym wsparciem.”

                                                                                                                                            Ks. Marcin Iżycki, dyrektor Caritas

 

#WdzięczniMedykom

Skip to content