Aktualności

24
12.2023

Wigilia dla samotnych w Centrum Caritas

Święta Narodzenia Pańskiego i czas, który je poprzedza jest okresem szczególnym. To czas radosnego wyczekiwania, czas nadziei, pokory, czas miłości. W tych dniach kierujemy swe myśli ku naszym bliskim – rodzinom i krewnym, ale też ku osobom starszym, samotnym, potrzebującym naszego wsparcia i opieki. Z tej okazji w dniu 24 grudnia 2023 r. w Centrum Caritas w Rudniku nad Sanem odbyła się Wigilia dla osób samotnych. 

Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa, którą poprowadził ks. Tomasz Szostek. Po tradycyjnym przełamaniu się opłatkiem i życzeniach uczestnicy spotkania zostali zaproszeni do świątecznego stołu, który składał się z tradycyjnych potraw wigilijnych.

Okres Świąt Narodzenia Pańskiego to również czas wspólnego kolędowania i obdarowywania się upominkami, w związku z tym nasi wigilijni goście otrzymali symboliczne paczki świąteczne. Pragniemy podziękować wszystkim przybyłym za mile spędzony czas.

Korzystając z okazji pragniemy złożyć wszystkim życzenia zdrowych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym 2024 Roku.

Skip to content