Aktualności

30
06.2022

Zakończenie roku terapeutycznego i czas przerwy wakacyjnej

Dziękujemy za piękną podróż czyli zakończenie roku terapeutycznego

Rok pracy, zajęć terapeutycznych i codziennych obowiązków zakończyliśmy w naszym Centrum Caritas w Rudniku nad Sanem Mszą Świętą. Była ta okazja do podziękowania Panu Bogu za to, co przyniósł nam miniony rok, za wiele wspaniałych jak i tych trudniejszych dni a przede wszystkich za tych wszystkich ludzi, których spotkaliśmy na swojej drodze.
Prosiliśmy również o dobre wakacje, nabranie sił i bezpieczny powrót w sierpniu. Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy mieli okazję również spotkać się na wspólnej zabawie tanecznej??.
Następnie była pyszna kiełbaska i lody?

Informujemy, że miesiąc lipiec w Naszym Centrum Caritas jest miesiącem przerwy wakacyjnej dla Podopiecznych oraz miesiącem urlopowym dla Pracowników. W związku z tym placówki będą nieczynne w następujących terminach:

Warsztat Terapii Zajęciowej: 01.07.2022 r. – 31.07.2022 r.
Środowiskowy Dom Samopomocy: 11.07.2022 r – 31.07.2022 r.

Punkt Świadczeń Usług Rehabilitacyjnych, Dom Samotnej Matki, Ośrodek Interwencji Kryzysowej oraz Schronisko dla Bezdomnych Kobiet działają bez zmian !!!

Nadszedł czas zasłużonego wypoczynku. Mamy nadzieję, że wykorzystacie go w pełni, by nabrać sił przed kolejnym rokiem zajęć. Na wakacyjny czas życzymy Wszystkim: słońca, radości i bezpiecznego wypoczynku

Do zobaczenia w sierpniu!! 🙂

Skip to content