Aktualności

29
06.2023

Zakończenie roku terapeutycznego na Warsztacie Terapii Zajęciowej i w Środowiskowym Domu Samopomocy

29 czerwca odbyły się uroczystości zakończenia roku terapeutycznego. Rok pracy, zajęć terapeutycznych i codziennych obowiązków zakończyliśmy wspólną modlitwą. Mszy Świętej przewodniczył oraz Słowo Boże wygłosił ks. Tomasz Szostek. Była ta okazja do podziękowania Panu Bogu za to, co przyniósł nam miniony rok. Następnie spotkaliśmy się by radośnie spędzić ze sobą te ostatnie chwile przed wakacjami: grillem i tańcami przy muzyce w rytmie disco. 

Informujemy, że miesiąc lipiec w Naszym Centrum Caritas jest miesiącem przerwy wakacyjnej dla Podopiecznych oraz miesiącem urlopowym dla Pracowników. W związku z tym placówki będą nieczynne w następujących terminach:

Warsztat Terapii Zajęciowej: 03.07.2023 r. – 31.07.2023 r.
Środowiskowy Dom Samopomocy: 10.07.2022 r – 28.07.2023 r.

Punkt Świadczeń Usług Rehabilitacyjnych, Dom Samotnej Matki, Ośrodek Interwencji Kryzysowej oraz Schronisko dla Bezdomnych Kobiet działają bez zmian !!!

Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując
w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku terapeutycznym.
Naszym uczestnikom oraz ich rodzinom życzymy radosnych, bezpiecznych i słonecznych wakacji 😎

Skip to content